Jdi na obsah Jdi na menu
 


Masáže Blansko, masáže, Kraniosakrární terapie.

received_1601367756992107_edit_38861984495631.jpg

 

 

Milí klienti. 

Představuji Vám novou masérničku v Blansku na ulici Brněnská 400/1. Tato relaxační místnost je vám k dispozici od 10.1 2020.

Objednávky na tel. č. 739 211 249

Nabízíme tyto masáže, terapie :

Jana

Manuální celotělovou lymfatickou masáž............1.000,-Kč Délka masáže 1.h.

Léčivou Kraniosakrální terapie, harmonizace dotykem ladění vašeho psyché....1.200,-Kč za 1.hodinu.

Při této terapii jste oblečeni.Ruce pokládám postupně od noh až po hlavu. Uvolňuji napětí a uložené nezpracované emoce z čaker, orgánů a tělních tekutin. Je to velmi příjemná relaxační terapie kde dochází k maximálnímu uvolnění a sebe přijetí.

Přináším moudrost, lehkost a nadhled do každodenního života.Vhledy, odpovědi na vaše dotazy týkající se vztahů, zdraví, vašich darů, intimních záležitostí, ráda podpořím váš potenciál. Nabízím uvolnění traumat a duševních bolestí. Kultivace energie a přijetí potenciálu vaší duše. Návrat k radosti, lehkosti a sebepřijetí. Napojení na zdroj vnitřní síly a odvahy. Vědomé spojení se zdravími hranicemi, zdravá komunikace. Přijetí integrace, vnitřní uvolnění. Průchod životními změnami. To jsou oblasti ve kterých já vám budu ráda nápomocna.

 

Klasická masáž (masíruji pouze ženy) 1.h...........1.000,-Kč

Během masáže se uvolňují různá napětí z našeho těla ale i z jemně hmotných těl. Jelikož mám léčivé ruce a jsem hypersenzitivní osoba tak během masáže mohu, zívat ,říhat a kašlat . Díky tomuto mému daru ,dojde k uvolnění jak na fyzické ale i na mentální úrovni. Pokud během masáže, mě budete pokládat různé dotazy a já se budu muset navnímávat na vaše přátelé, rodinné příslušníky anebo na bytosti které již nejsou mezi námi .Protože je tato činnost energeticky pro mě náročná, nemohu si počítat cenu masáže ale cenu terapie. Cena terapie je 1.200 Kč. Děkuji za pochopení.

 

Vlastik 

Klasická masáž. 

Baňkování.

Dornova metoda.

Tejpování.

 

Těším se na Vás Jana a Vlastík.

caj.jpg